• Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 1 w Elblągu

Znajdziesz tutaj bieżące informacje z życia szkoły.

• Zakończenie roku szkolnego 🧑‍🎓👩🏻‍🎓🌻

Ostatni dzwonek oznajmił, że wakacje czas zacząć, ale przedtem otrzymaliśmy świadectwa, a niektórzy uczniowie za swą pracę zostali nagrodzeni medalami i bonami do Empiku.
            Byli też tacy, którzy zwyciężyli w plebiscycie, zdobywając nagrody w kategoriach: Pomagacz Roku, Człowiek- Orkiestra, Pracuś Roku, Sportowiec Roku, Miłośnik Książek, Ekolog Roku, Znani i Lubiani. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Na koniec klasy IV a i IV b zaprezentowały część artystyczną, pełną humoru i muzyki.
            Życzymy Wam miłych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

• Bal ósmoklasistów przeszedł do historii!

14 czerwca 2024r. roku odbył się w naszej szkole długo wyczekiwany bal ósmoklasisty zorganizowany przez Rodziców. Wieczór okazał się wyjątkowy - pełen radości, tańca, muzyki i zabawy, która na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
            Ostatnia, pożegnalna impreza ósmoklasistów, rozpoczęła się od uroczystego poloneza odtańczonego przez część uczniów z klasy VIII a i VIII b. Ósmoklasiści, ubrani w eleganckie stroje z dumą i elegancją prezentowali przygotowany układ.
            Następnie w pięknie udekorowanej sali, w blasku mieniących się świateł rozpoczęła się prawdziwa zabawa i przygotowany, wyborny poczęstunek.
            DJ puszczał wybrane przez uczniów hity, przy których wszyscy bawili się znakomicie, atmosfera była wspaniała i nikt nie mógł się oprzeć rytmom muzyki. Tańce i zabawy trwały tego dnia do późnych godzin wieczornych…
            Bal ósmoklasistów stał się z pewnością niezapomnianym wydarzeniem.

• Dzisiaj jest

Sobota 27.07.2024