• "Dzień Otwarty" oczami uczniów koła "W Szkolnym Obiektywie"

• Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z Drzwi otwartych, przygotowanej przez uczniów naszej szkoły.

• Zapraszamy do "JEDYNKI"

• Ze względu na obostrzenia sanitarne nie możemy spotkać się z dziećmi przyszłych klas pierwszych i z Państwem osobiście w murach naszej szkoły, dlatego zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu ukazującego, jak toczy się życie w Szkole Podstawowej Nr 1 w Elblągu.
          Film został nakręcony w 2021r, ale wciąż pozostaje aktualny.

Zachęcamy do zapoznania się materiałem >>> (kliknij w obrazek) >>>

• Nasze aktywności:

• Zajęcia pozalekcyjne

• Uczymy się poprzez zabawę i rozwijanie swoich zainteresowań, biorąc udział w różnego rodzaju zajęciach pozalekcyjnych.

Montaż filmu: Oliwier Rabaziński - uczeń klasy ósmej naszej szkoły

• UKS "Skoczek" Elbląg

• Mocną stroną naszej szkoły jest edukacja matemtyczna przez szachy.

Uczniowie już od pierwszych klas uczą się logicznego i strategicznego myślenia.

Zapraszamy na stronę SKOCZKA

• Sporty zimowe w SP1

• Tradycją naszej szkoły stały się obozy narciarskie w górach, w czasie których uczymy się i doskonalimy naukę jazdy na nartach.

Dobra zabawa - to podstawa tych wyjazdów!!!

• Akcje charytatywne

• Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły włączają się w liczne akcje charytatywne, np. WOŚP, pomoc na rzecz schroniska dla zwierząt, "Pola Nadziei", PCK, Caritas itp.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z ubiegłorocznego Finału WOŚP.